לקוחות מרוצים

מכתבי תודה

ניתן למילים לדבר בעד עצמן

בכנס ובאירועים הנלווים לו השתתפו כ- 90 אורחים מארבעים מדינות וארגונים ברחבי העולם. לשמחתנו הרבה הכנס עמד בכל הציפיות והמטרות שהוצבו לו ואף מעבר לכך, והתגובות של המשתתפים בסיומו היו מרגשות ביותר"

"תודה על המסירות, על הליווי של מפעל זה להצלחה על שיתוף הפעולה המקצועיות, הסיוע הארגוני המיטבי, שאפשרו הצלחת האירוע מעל ומעבר למצופה ממשוב בקרב באי הכנס ניכרת שביעות רצון מארגון, ניהול הכנס והצלחתו, הצלחה אשר יש לכם חלק ניכר בה"​

ביום האירוע עצמו, יום בו הכל היה צריך להיות מדויק מבחינת זמנים, איתמר ובועז הוכיחו כי כל העבודה שנעשתה עד ליום האירוע- השתלמה. האירוע הסתיים והוגדר כהצלחה, ולע"מ קיבלה
משובים חיוביים מאוד, הן מהעיתונאים הזרים, והן משאר הגורמים שהיו שותפים לאירוע."

הכנס היה ברמה גבוהה מאוד הן מבחינת הנראות והן מבחינת רמת האוכל, לוחות הזמנים ועוד.

ההדים על הצלחת הכנס רבים בקרב מנהלים ועובדי ציבור רבים ואני חשה שנפלה בחלקי זכות לעבוד עם חברתכם."

תקצר היריעה מלציין את כל האיכויות שגיליתי בעבודה מולכם,  התגובה המהירה, היעילות, רמת גימור גבוהה, עמידה בלוח זמנים, עמידה בסטנדרטים גבוהים, כל אלה עשו את העבודה  ליותר מנעימה, וזה לא דבר מובן מאליו.

כמי שעשתה כמה הפקות בחייה, אני מלאת  הערכה , ועל כך מבקשת לומר לך  ולכם תודה."

ידוע לך, כנס ייחודי זה בהשתתפות שרי חינוך ורמי דרג ממדינות רבות ברחבי העולם, התקיים זו הפעם  הראשונה בישראל. ארגון הכנס היווה אתגר מורכב ומיוחד, שדרש ביצוע משימות רחבות היקף  ותיאומים רבים עם גורמים מהארץ ומחו"ל.

אני מעריכה מאוד את הירתמותך להצלחת הכנס, הליווי המקצועי והסיוע הרב שהושטת לנו, עבודתך המאומצת והיעילה, יחד עם כל העושים במלאכה, נשאו פרי והביאו להצלחה גדולה של הכנס. ההדים  החיובים הרבים לו זכינו מעידים על כך ללא כל ספק"